logo-mini

راهنمای خرید

پرداخت اینترنتی

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از چهارصد هزار توماندر شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند

سفارش هایی که تا قبل از ساعت یازده ثبت شود در همان روز تحویل خواهد شد. سفارش های تهران و کرج با پیک فروشگاه تویل می شود بسته به مکان تحویل از ۱۵ هزار تومان تا ۲۰ هزار تومان قابل تغعییر خواهد بود.

در باقی استان ها یا شهرستان ها تحویل توسط پست آرامکس خواهد بود که مبلغ ۲۰ هزار تومان خواهد شد، در صورت افزایش هزینه ارسال بیشتر از این مقدار، هزینه توسط فروشگاه تحویل خواهد شد.

هزینه باربری و حمل و نقل از طریق مراحل تسویه حساب قابل پرداخت می باشد.

تسویه حساب

پرداخت هزینه ها برای خرید محصولات توسط در گاه امن pay.ir می باشد. شبکه پرداخت پِی ارائه دهنده درگاه پرداخت، کیف پول، و درگاه موبایلی، پرداخت درون برنامه ای، ussd و درگاه اختصاصی شاپرک با مجوز از بانک مرکزی می باشد.